SOUTĚŽE
Krajské přebory jednotlivců:
Mladší žákyně (Zábřeh): Adéla Kubíková - 3. místo - 297 bodů na 100hs - POSTUP na MČR v Poděbradech
Dorostenci (Přerov): Jan Dřimal - 15. místo - 459 bodů na 120hs
Hráči:
Anna Chrástková
Adéla Kubíková
Rozpis turnajů 2023/2024
28. 9. 2023 Opava
22. 10. 2023 Valašské Meziříčí
17. 11. 2023 Šumperk
21. 1. 2024 Odry
18. 2. 2024 Přerov
Výsledky sezóny 2023/2024
1. turnaj
bez účasti hráčů Hlubiny
2. turnaj (Val. Meziříčí)
Chrástková (236) - 4. místo
Kubíková (144) - 6. místo
3. turnaj (Šumperk)
Chrástková (256) - 5. místo
Kubíková (192) - 5. místo
4. turnaj (Odry)
Kubíková (195) - 5. místo
5. turnaj
bez účasti hráčů Hlubiny
Hráči:
Jan Dřimal
Evelína Martínková
Filip Országh
Rozpis turnajů 2023/2024
28. 9. 2023 Přemyslovice
22. 10. 2023 Odry
17. 11. 2023 Přerov
21. 1. 2024 Valašské Meziříčí
18. 2. 2024 Prušánky
Výsledky sezóny 2023/2024
1. turnaj (Přemyslovice)
Martínková (417) - 10. místo
Dřimal (411) - 19. místo
2. turnaj (Odry)
Martínková (415) - 9. místo
Dřimal (454) - 20. místo
3. turnaj (Přerov)
Martínková (378) - 10. místo
Dřimal (470) - 14. místo
4. turnaj (Valašské Meziříčí)
Martínková (446) - 11. místo
5. turnaj (Prušánky)
Martínková (498) - 7. místo Dřimal (439) - 26. místo
Hráči:
Ondřej Valošek
Adam Klištinec
Rozpis turnajů 2023/2024
28. 9. 2023 Brno
22. 10. 2023 Rosice
17. 11. 2023 Valašské Meziříčí
21. 1. 2023 Prušánky
18. 2. 2023 Jihlava
Výsledky sezóny 2023/2024
1. turnaj
bez účasti hráčů Hlubiny
2. turnaj
bez účasti hráčů Hlubiny
3. turnaj
bez účasti hráčů Hlubiny
Hráči:
Dřimal, Chrástková, Kubíková. Martínková a Országh
Rozpis turnajů 2023/2024
8. 10. 2023 Olomouc
5. 11. 2023 Šumperk
3. 12. 2023 Poruba
4. 2. 2024 Horní Benešov
3. 3. 2024 Šumperk
24. 3. 2024 Rýmařov
Výsledky sezóny 2023/2024
Hlubina (1092) - 3. místo
Országh (426), Martínková (324), Dřimal (342)
Hlubina (1018) - 4. místo
Kubíková (265), Martínková (353), Dřimal (400)
Hlubina (994) - 2. místo
Chrástková (294), Martínková (337), Dřimal (363)
Hlubina (1062) - 4. místo
Chrástková (316), Kubíková (352), Dřimal (394)
Hlubina se nezúčastnila
Hlubina (1189) - 2. místo
Dřimal (421), Országh (399), Martínková/Kubíková (369)
Konečná tabulka SMRSM 2023/24
1. Šumperk A 31 b.
2. Horní Benešov 31 b.
3. Hlubina 25 b.
4. Rýmařov 25 b. 5. Šumperk B 20 b. 6. Chvalíkovice 19 b.
7. VOKD Poruba 11 b.